Uczestnicy

Urszula Dębska i Wojciech Jeschke

Urszula Dębska i Wojciech Jeschke

Urszula Dębska na ekranie debiutowała w wieku sześciu lat w etiudzie Krzysztofa Zanussiego. 28-letnia Ula Dębska – to aktorka, która studiowała prawo, a obecnie marketing, działa na rzecz zwierząt i nie boi się chyba żadnych wyzwań.

Jeździ na nartach, na łyżwach, rolkach, wrotkach. Pływa, żegluje, nurkuje. Jak sama mówi „lubi się sprawdzać na nieznanym gruncie”, nic więc dziwnego, że  udział w „Tańcu z Gwiazdami” traktuje jako nowe wyzwanie i wyjście poza własną strefę komfortu. 

Ula już wielokrotnie udowadniała, że jest pracowita i umie się dostosować do nowych ról. W latach 2000–2008 wcielała się w Karolinę Wojciechowską w serialu „Plebania”, a od 2008 roku gra Sabinę Weksler – jedną z głównych postaci emitowanego w Polsacie serialu „Pierwsza miłość”. Zagrała także m.in. rolę Danuty w serii szwedzkich filmów kryminalnych o policjancie Johanie Falku („Johan Falk: Operacja Słowik”, 2009) i kilkukrotnie wcześniej występowała w produkcjach z dreszczykiem – w serialu „Kryminalni” czy miniserialu „As”.

Jak sobie poradzi w tańcu? – Nie mogę doczekać się pierwszych zmagań i poznawania moich granic. Jednocześnie program spełnia marzenie większości małych dziewczynek o byciu tancerką – mówi. – Nie ukrywam, że i ja miałam taki okres w życiu, gdy bardzo chciałam tańczyć.

 

Wojciech Jeschke

Debiutujący na parkiecie „Tańca z gwiazdami” tancerz posiadający klasę „S” w tańcach standardowych. Laureat prestiżowych turniejów tańca w Polsce i na świecie. Młodszy brat występującego w show Jacka. Choć „Taniec z gwiazdami” nie będzie jego pierwszym doświadczeniem trenerskim to, jak podkreśla, może okazać się największym wyzwaniem w dotychczasowym dorobku. Od swojej partnerki będzie oczekiwał zaangażowania i ciężkiej pracy, a swoją rolę widzi nie tylko w przygotowaniu technicznym, ale również odpowiednim motywowaniu i wspieraniu gwiazdy. Jego największą pasją niezwiązaną z tańcem, jest piłka nożna. W dzieciństwie myślał nawet o zostaniu profesjonalnym piłkarzem.

Znajdź nas na Facebooku

Odcinki

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał
Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał

Uczestnicy