Uczestnicy

Sławomir Zapała i Magdalena Molęda

Sławomir Zapała i Magdalena Molęda

Sławomir to prawdziwy twórca, wokalista i wizjoner. Stworzył nowy gatunek muzyczny rock - polo czyli połączenie muzyki tanecznej z ostrym rockowym brzmieniem.

Swoją karierę muzyczną i warsztat szlifował w Nowym Jorku, w Watermill Center na Long Island pod okiem Roberta Wilsona. Sławomir to żywy dowód na to, że „american dream” możliwy jest również w Polsce. W trzy miesiące od premiery swojego pierwszego singla zatytułowanego „Megiera", Sławomir wystąpił jako gwiazda podczas Sopot Hit Festiwal w Operze Leśnej. Dziś klip na YOUTUBIE obejrzało już niemal 7 milionów widzów.

Gwiazda rock - polo koncertuje wraz z zespołem „Trzymamy się Zapały”, którzy tworzą czołowi muzycy z Warszawy. Każdy koncerty Sławomira to wielki show, a widownia bardzo docenia to, że zespół gra na żywo. W teledyskach Sławomira występują największe gwiazdy. Małgorzata Socha, Ewa Kasprzyk, Krzysztof Kiersznowski czy legendarna Grupa Vox.

Sławomir na swoim koncie ma również kilka ról filmowych i serialowych w produkcjach takich jak „Karol – człowiek, który został papieżem”, „33 sceny z życia”, „Popiełuszko” czy „Pod mocnym aniołem”. Jesienią na ekranach kin wokalistę będzie można zobaczyć w filmie Macieja Pieprzycy "Jestem mordercą".

 

Magdalena Molęda

Tancerka posiadająca najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach standardowych. Laureatka wielu turniejów tańca w Polsce i na świecie. Do niedawna, obserwując tancerzy biorących udział w programie, tylko wyobrażała sobie siebie na ich miejscu.  Dziś zaczyna spełniać swoje marzenia o udziale w programie, a w swoim partnerze będzie chciała rozpalić miłość do tańca towarzyskiego. I choć przyznaje, że jest wymagającą trenerką, podkreśla, że chciałaby, aby przygoda z tańcem była dla uczestnika programu wspomnieniem, które wywołuje uśmiech na twarzy. Prowadzi aktywny tryb życia. Rodzice zaszczepili w niej pasję do gry w tenisa, jazdy konnej, golfa i nart. Jej ulubionym tańcem jest walc wiedeński.

Znajdź nas na Facebooku

Odcinki

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał
Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał

Uczestnicy