Uczestnicy

Olga Kalicka i Rafał Maserak

Olga Kalicka i Rafał Maserak

Olga Kalicka to aktorka, studentka warszawskiej Akademii Teatralnej. Ogromną popularność przyniosła jej rola Magdy w serialu Rodzinka.pl.

Swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła w wieku siedmiu lat wygrywając casting do roli w serialu „Plebania”. Od tej pory zagrała w wielu lubianych polskich serialach (m.in. „Na dobre i na złe”, „Prawo Agaty” czy „M jak miłość”). Uwielbia taniec i śpiew, a zaangażowanie i determinacja sprawiły, że hobby stało się jej sposobem na życie. Kilka lat temu zadebiutowała w roli wokalistki w spektaklu „Alladyn” w Teatrze Muzycznym Roma.

Olga prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Wolny czas spędza jeżdżąc  na rolkach lub rowerze, a zimą na nartach. Od niedawna fascynuje ją również joga.

Udział w „Tańcu z gwiazdami” jest spełnieniem jej dziecięcych marzeń. Oglądając poprzednie edycje zastanawiała się, jak poradziłaby sobie w takiej roli. Dziś czuje, że jest to odpowiednie miejsce dla niej i ma nadzieję, że przygoda z tańcem towarzyskim przyniesie jej wiele radości i satysfakcji.

 

Rafał Maserak

Tancerz reprezentujący najwyższą taneczną klasę „S”. Trzykrotny wicemistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Zwycięzca i finalista turniejów zagranicznych Gold Master we Włoszech, Paris Open we Francji, Austrian Open w Austrii, Russian Open w Rosji. Reprezentant Polski na międzynarodowych festiwalach tańca w Blackpool, German Open, International, UK, Allassio. W wolnych chwilach chętnie chodzi do teatru, skąd czerpie inspirację do  swojej pracy. Jego drugą pasją jest piłka nożna, a zastrzyk adrenaliny zapewniają mu skoki ze spadochronem. Wulkan energii, pasji i zaangażowania. Wymagający nauczyciel potrafiący docenić ciężką pracę gwiazd, którym towarzyszy. W poprzednich edycjach programu był partnerem Joanny Moro, Marceliny Zawadzkiej, Julii Pogrebińskiej, Anny Cieślak oraz Elżbiety Romanowskiej.

Znajdź nas na Facebooku

Odcinki

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał
Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał

Uczestnicy