Uczestnicy

Mariola Bojarska-Ferenc i Tomasz Barański

Mariola Bojarska-Ferenc i Tomasz Barański

Mariola Bojarska-Ferenc to Dziennikarka, producentka telewizyjna, autorka ponad 2 tysięcy programów telewizyjnych promujących zdrowy styl życia, m.in.: „Sztuka życia”, „10-minut tylko dla siebie”, „Agentka do zadań specjalnych” i wielu innych.

Prekursorka zdrowego stylu życia, przez media okrzyknięta królową fitnessu. To ona przez lata promowała w Polsce zdrowy styl życia i namawiała w swoich programach do aktywności fizycznej w każdym wieku.

 

W swoim dorobku zawodowym posiada kasety wideo z ćwiczeniami i książki, w których podpowiada jak dbać o siebie i najbliższych. Autorka innowacyjnej gry planszowej dla całej rodziny „SUPERFORMA”, zachęcającej do ćwiczeń, pomagającej zrzucić zbędne kilogramy, a równocześnie uczącej nowych form fitnessu.

Miesięcznik Home & Market zaliczył ją do grona 50 najbardziej wpływowych kobiet w Polsce, a Prezydent RP odznaczył ją Złotym Krzyżem Zasługi za promocję zdrowego stylu życia w mediach.

Swoim udziałem w „Tańcu z Gwiazdami” Mariola Bojarska-Ferenc pragnie udowodnić sobie i innym, że kobieta dojrzała może być sprawna, energiczna i atrakcyjna. Dziennikarka uważa, że dla kobiety po 50-tce taniec to najlepszy trening i do tego fantastyczna zabawa!

 

Tomasz Barański

Tancerz i choreograf. Posiada najwyższa klasę taneczna "S" w tańcach latynoamerykańskich. Swoje pierwsze taneczne kroki stawiał w szkole tańca „Step by Step” pod okiem Małgorzaty Nity i Roberta Kupisza. Ze swoją partnerką Edytą Herbuś, zdobył najwyższe laury na turniejach w Polsce i za granicą. Podczas koncertów i festiwali partnerował wielu gwiazdom polskiej estrady, m.in. Justynie Steczkowskiej, Dodzie, Edycie Górniak. Obecnie bierze udział w wielu spektaklach tanecznych oraz jest cenionym instruktorem tańca. Jego specjalizacją jest taniec jazzowy. W programie „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” zasłynął jako wymagający trener, który w stu procentach potrafi wykorzystać potencjał swojej tanecznej partnerki. Jest zwycięzcą V edycji programu, w której partnerował wokalistce Ewelinie Lisowskiej, a w ostatniej edycji towarzyszył Kasi Stankiewicz.

 

 

Znajdź nas na Facebooku

Odcinki

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał
Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał

Uczestnicy