Uczestnicy

Karolina Gorczyca i Żora Koroliow

Karolina Gorczyca i Żora Koroliow

Karolina Gorczyca to aktorka filmowa i telewizyjna. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Popularność przyniosły jej role w serialach (m.in. „To nie koniec świata”, „Twarzą w twarz”, „Czas honoru”, „Bodo”). Na dużym ekranie debiutowała rolą Kasi w filmie Jerzego Sthura „Korowód”, widzowie znają ją również z ciepło przyjętego przez krytykę filmu „Huśtawka”.

 

Aktorką została z przekory.  W domu doradzano jej medycynę, prawo, solidny zawód, gwarantujący finansowe bezpieczeństwo. Karolina postanowiła jednak udowodnić, że jej marzenia to nie mrzonki. Dzięki swojej pracowitości i determinacji bardzo szybko zaczęła odnosić sukcesy zawodowe. Jeszcze na studiach została dostrzeżona przez irańskiego reżysera, u którego zagrała w filmie „The Die of Love”.

W 2014 roku podjęła wyzwanie sportowe i zaczęła przygotowania do swojego pierwszego triathlonu. Udział w zawodach traktuje jako jeden z większych sukcesów osobistych. Dzięki niemu przekonała się, że jest w stanie pokonać w sobie każdą słabość.

Kocha taniec, dlatego udział w programie traktuje jako przygodę, która może jej przynieść wiele radości.

 

Żora Korolyow

Pochodzący z Ukrainy tancerz posiadający najwyższą międzynarodową klasę „S” w stylu latynoamerykańskim oraz standardowym, jest również dyplomowanym choreografem.  Na swoim koncie ma wiele osiągnięć: zdobył tytuł Młodzieżowego Mistrza Polski, Vice- Mistrza Polski w kategorii Par Dorosłych, jest półfinalistą Mistrzostw Świata, finalistą Mistrzostw Europy Środkowej i dwukrotnym finalistą Mistrzostw Unii Europejskiej. Taniec jest jego ogromną pasją poprzez którą wyraża emocje. Lubi dzielić się swoją wiedzą o tańcu dlatego prowadzi zajęcia i warsztaty taneczne. Od wczesnego dzieciństwa interesuje się piłką nożną dlatego dziś posiadając licencje agenta piłkarskiego wydaną przez PZPN.

Znajdź nas na Facebooku

Odcinki

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał
Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał

Uczestnicy