Uczestnicy

Ewa Błachnio i Jacek Jeschke

Ewa Błachnio i Jacek Jeschke

Ewa Błachnio to aktorka i artystka kabaretowa pochodzi z Pruszcza Gdańskiego i jest absolwentką politologii na Uniwersytecie Gdańskim.  W 2013 roku zdała także eksternistyczny egzamin dla aktora dramatu (ZASP). Ewa Błachnio każdy dzień zaczyna od kawy oraz... uśmiechu.

W latach 2000-2014 była członkiem  Kabaretu Limo, a obecnie – wraz z satyrykami i kabareciarzami Robertem Korólczykiem i Mariuszem Kałamagą – prowadzi audycję „Poliż temat” w radiu RMF FM. Wielbiciele kabaretu znają ją również z wielu gal w tym „Sopockiego Hitu Kabaretowego”, który prowadziła podczas dwóch ostatnich edycji Polsat SuperHit Festiwal.

Prywatnie zapalona… motocyklistka. Jeżdżę motocyklem i to nie byle jakim, bo własnego projektu Harley’em Davidsonem. Tak, tak: jeżdżę Harley’em – śmieje się aktorka.

Z tańcem profesjonalnym nie ma nic wspólnego, ale jak sama mówi „na weselach rządzi”. Dlaczego zgodziła się na udział w programie? – Po pierwsze muszę się nauczyć tanga. Po drugie muszę się nauczyć tańczyć tak w ogóle… To już zdecydowanie najwyższy czas, aby zrealizować marzenie sześcioletniej Ewy, nieprawdaż?

 

Jacek Jeschke

Tancerz reprezentujący najwyższą taneczną klasę „S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Może poszczycić się wieloma osiągnięciami na arenie międzynarodowej.  Jest Vice Mistrzem Świata oraz Mistrzem Europy w stylu standardowym w kategorii Youth, wygrał również trzy największe turnieje tańca na świecie w kategorii do 21 lat: Blackpool, UK, International. Obecnie jest studentem Zarządzania na Politechnice Warszawskiej, a w wolnych chwilach interesuje się sportem, szczególnie piłką nożną. Udział w programie „Taniec z gwiazdami” traktuje jako wyzwanie. Jako trener chciałby zaszczepić w swojej partnerce miłość do tańca i pokazać jej, że taniec to nie tylko sztuka, ale też dobra zabawa i wspaniała odskocznia od codziennych obowiązków. W pracy profesjonalista, który nie boi się nowych wyzwań, prywatnie otwarty i charyzmatyczny. Zwycięzca ostatniej edycji programu, w której towarzyszył aktorce Annie Karczmarczyk.

Znajdź nas na Facebooku

Odcinki

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał
Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał

Uczestnicy