Uczestnicy

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła

Adam Zdrójkowski to polski aktor młodzieżowy, znany przede wszystkim z roli Kuby Boskiego („telewizyjnego syna” Małgorzaty Kożuchowskiej i Tomasza Karolaka) w serialu „Rodzinka.pl”. Gra w nim od 2011 roku. Adam, wraz ze swoim bratem Jakubem, stali się najpopularniejszymi bliźniakami polskich seriali. Swoją przygodę z aktorstwem zaczęli jako kilkuletni chłopcy, a rozpoznawalność przyniosły im role Pawła i Piotrka w serialu „Rodzina zastępcza puls”.

 

Na dużym ekranie Adam wystąpił w „Boisku bezdomnych” (2008), w filmie „Ciacho” (2010) oraz w „Być jak Kazimierz Deyna” (2012). Natomiast widzowie telewizyjni znają go także z seriali „Londyńczycy 2”, wspomniana „Rodzina zastępcza plus” (rola Pawełka), „Na dobre i na złe”, „Boscy w sieci”, „O mnie się nie martw”, „Ojciec Mateusz”, „Pierwsza miłość” oraz z serii programów edukacyjnych „Spokojnie, to tylko ekonomia!”.

Co dla niego znaczy uczestnictwo w „Tańcu z Gwiazdami”? – To będzie duża przygoda, doświadczenia zdobyte w programie przydadzą mi się w przyszłości, jeśli zdecyduję się zostać aktorem. W teatrze potrzebna jest dobra koordynacja ruchów. Poznam też wiele ciekawych osób – wyjaśnia Adam.

 

A jak wyglądają jego umiejętności taneczne? – Ciężko mi to ocenić, ponieważ nigdy tego nie robiłem – mówi. – Jaka jest prawda okaże się po pierwszych treningach z tancerką. Na imprezach, czy dyskotekach, daję radę, nie jestem „podpieraczem ścian”.

 

Wiktoria Omyła

Debiutująca na parkiecie „Tańca z gwiazdami” najmłodsza tancerka w trenerskim składzie  programu. Mimo młodego wieku może poszczycić się wieloma osiągnięciami na turniejach tanecznych w Polsce i na świecie. Posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną S w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Jest Mistrzynią Polski w 10 tańcach oraz Vice Mistrzynią Świata w tej samej kategorii. Kocha każdy rodzaj tańca i nieustannie chce się rozwijać. Oprócz tańców turniejowych uwielbia hip hop i taniec współczesny. W programie chciałaby wykreować choreografie, które przeniosą widzów w inny, piękny świat.

Znajdź nas na Facebooku

Odcinki

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał
Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał

Uczestnicy