Joanna i Rafał

Joanna
i Rafał

wyślij sms 3
na numer 7370

Głosowanie tylko
w trakcie programu

Uczestnicy

Natalia Siwiec i Jan Kliment

Natalia Siwiec i Jan Kliment

 

Jeżeli chcesz żeby w programie pozostał NATALIA SIWIEC, wyślij sms 11 pod nr. 7370
Reg.Gazeta Tv POLSAT str.463, opł.3,69zł/sms (głosowanie tylko w trakcie programu)

 

NATALIA SIWIEC

 

Dlaczego bierzesz udział w programie? Czym to dla Ciebie jest?


Udział w programie jest dla mnie bardzo ważna próbą. Próbą wytrzymałości i udowodnienia sobie, że ciężką pracą można osiągnąć wszystko. Chciałabym zmienić się z osoby która się nie ruszała, w osobę która potrafi tańczyć. Zawsze bardzo chciałam nauczyć się tańczyć i skoro teraz mam taką możliwość, to po prostu muszę z niej skorzystać. Chce się sprawdzić i poczuć ten dreszczyk adrenaliny przed występem na żywo.

Czego najbardziej się boisz?


Nie boję się. Jestem raczej podekscytowana i nie mogę się doczekać. Ciekawa też jestem progresu swoich umiejętności tanecznych.

 

 

INFORMACJE OGÓLNE:
- Od 2005 roku pracuje zawodowo jako modelka. Pracowała w Mediolanie, Niemczech, Rosji, Brazylii, W Indiach, Czechach i Słowenii
- Była na okładce francuskiego FHM , brytyjskiego LOADED , polskiego CKM , PLAYBOYA w Polsce, na Ukrainie, na Węgrzech, w Rumunii, na Słowacji i w Brazylii, MAKE UP TRENDY, ESTETICA.
Pozowała dla magazynów Maxim Niemcy, Esquire Turcja, MAX Bułgaria, Fhm Rumunia, trzy razy magazyn CKM Polska
- 2012 roku została okrzyknięta Miss Euro.
- 2012 roku australijski magazyn THE ZOO okrzyknął Natalie najseksowniejszą Europejką
W 2013 r została wybrana przez czytelników CKM "Władczynią Męskich Umysłów"
Pozowała do wielu kampanii, katalogów, grała w kilkunastu reklamach i teledyskach
Zagrała w serialach "Kryminalni" i "To nie koniec świata"

9 lutego miała miejsce premiera nowego programu z jej udziałem „Enjoy the view, love, Natalia” dla stacji Viva

- prywatnie żona Mariusza. Najbardziej będzie ją wspierał mąż i przyjaciele ponieważ są blisko.
- Nie potrafi tańczyć, choć uwielbia. Tańczy codziennie, choć nie wie, czy to co robi można nazwać tańcem
- Najbardziej szalone rzeczy, jakie zrobiła to skok ze spadochronem i zejście na linie 100 M pod ziemie do pięknej groty. Dużo wysiłku kosztowało ją ponowne wspięcie na górę

- W wolnym czasie czyta książki, chodzi na strzelnicę, nurkuje, jeździ na snowboardzie i wake'u

- Marzy o sesji np. ze Stevenem Maiselem ,Terrym Richardsonem, Patrickiem Demachelier, Camila Akrans

- Chciałaby kiedyś polecieć w kosmos i skończyć ze spadochronem:-), nauczyć się gry na fortepianie i języka francuskiego.

Jan Kliment


Urodził się 19.05.1974 r. w Zwoleniu. Z Polską związany od 4 lat. Z wykształcenia hutnik, ale w zawodzie pracował zaledwie 2 dni.Taniec stał się jego pasją dość późno, naukę zaczął w wieku 17 lat zainspirowany filmem „Dirty Dancing”. Po obejrzeniu go zaczął marzyć o takich umiejętnościach jakie w filmie prezentował Patrick Swayze. Bardzo chciał umieć prowadzić kobiety w tańcu z taką łatwością z jaką robił to słynny aktor. Pilne treningi i ambicja pozwoliły mu na zdobycie klasy B w tańcach standardowych oraz najwyższej klasy S w tańcach latynoamerykańskich. Jego ulubiony taniec to pasodoble.

Taniec pochłania większość jego czasu. Jeździ po całej Europie dając pokazy taneczne. Aktualnie jest także trenerem i sędzią WDC i CSTS. Uczy tylko pary sportowe. Układa także choreografie do różnych pokazów i show tanecznych.Bierze udział w spektaklu „I move You” w teatrze Buffo.
Osiągnięcia taneczne: 2 x mistrz Czech, 5x mistrz Szwajcarii. Finalista mistrzostwa europy WDC Professional. 3 x 3 miejsce Professional Rising Star Latin – Blackpool.

Udział w Tańcu z Gwiazdami:
X edycja - z Nataszą Urbańską
XI edycja – z Katarzyną Grocholą
XII edycja – z Edytą Górniak
XIII edycja - Weroniką Marczuk

Poza tańcem Jan uwielbia uprawiać sport, zwłaszcza jeśli wiąże się to ze sporą dawką adrenaliny. Chętnie jeździ na snowboardzie, nurkuje, skacze ze spadochronem. Lubi jeździć na rowerze po Warszawie. Teraz trenuje biegi długodystansowe, chodzi na siłownię.
W związku ze swoją pracą dużo podróżuje i sprawia mu to sporo satysfakcji. Lubi wraz ze swoją ukochaną Lenką odwiedzać nowe kraje. Tylko w zeszłym roku był w Rumunii, Bułgarii, Chorwacji i Puerto Rico. Lubi gotować, a najchętniej przyrządza makaron z Pesto, bo jak mówi robi się szybko.

 

 

 

 

Odcinki

Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami

Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami

Odcinek 11
Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami

Uczestnicy