O programie

Dancing with the Stars. <br /> Taniec z Gwiazdami

Dancing with the Stars.
Taniec z Gwiazdami

Czwarta odsłona telewizyjnego show wszechczasów „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - jesienią w Telewizji POLSAT!

 

 

Po trzech edycjach wielkich emocji i genialnych tanecznych popisów jesienią “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” rozbłyśnie feerią nowych 11 gwiazd ! Taneczny parkiet, trud codziennych treningów, choreografia, medialny szum, a przede wszystkim potężna dawka tańca towarzyskiego w niemal turniejowym wydaniu, z tym wszystkim gwiazdy zetkną się po raz pierwszy w swoim życiu. Kto z tej niecodziennej próby wyjdzie zwycięsko, okaże się najlepszym tancerzem wśród gwiazd i sięgnie po Kryształową Kulę?

 

Odpowiedź poznamy w połowie listopada. Tymczasem już od września w piątkowe wieczory widzów czekają dwie godziny emocji i rozrywki na światowym poziomie. 

 

Na liście zwycięzców “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” znalazły się jak dotąd Aneta Zając, Agnieszka Sienkiewicz i Krzysztof Wieszczek. To co ich łączy, obok ogromnej sympatii widzów, to spore umiejętności taneczne, które nabyli dzięki kilku miesiącom intensywnych treningów i… aktorstwo. Czy w jesiennej edycji show Kryształowa Kula znów trafi w ręce aktora lub aktorki?

Na pewno najlepsi będą musieli zmierzyć się z wszystkimi tańcami w programie, pięknymi standardowymi walcem angielskim i wiedeńskim, pochodnymi foxtrotem i quickstepem, oraz w zmysłowym tangu. Nie łatwe zadanie czeka ich także w tańcach latynoamerykańskich wymagających sporej gibkości i żelaznej kondycji: rumbie, sambie, cza czy, pasodoble czy jive’fie. Podobnie jak w poprzednich edycjach nasze gwiazdy pokażą że taniec ma wiele twarzy mierząc się m. in. z tańcem współczesnym, hip – hopem, dancehall’em czy freestylem. Zaskoczymy widzów zapierającymi dech w piersiach tanecznymi openingami i jak zawsze doskonałą muzyką w wykonaniu orkiestry pod dyrekcją Tomka Szymusia. Wiosną, to właśnie z telewizją Polsat i najlepszym rozrywkowym show na świecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” weekend rozpoczynało średnio ponad 3,25 mln widzów.

 

W jesiennej edycji show na parkiecie zobaczymy: wokalistkę Donatana, która wyśpiewała największy hit ubiegłego roku „My Słowianie” – Cleo, aktorkę i zapaloną tenisistkę Małgorzatę Pieńkowską czyli serialową Marysię Rogowską z „M jak miłość”, byłego reprezentanta Polski i siatkarskiego wicemistrza świata Łukasza Kadziewicza, obdarzonego niebanalnym głosemwokalistę Sławomira Uniatowskiego, aktorkę Teatru Polskiego znaną z wielu produkcji filmowych i telewizyjnych Annę Cieślak, wokalistkę Ewelinę Lisowską, której przebój „W stronę słońca” znają chyba wszyscy, a dwie pierwsze płyty mają status złotych, aktora Rafała Mohra słynnego Nielata z „Pitbulla” i Igora z „Pierwszej miłości”, pogodynkę Telewizji Polsat i córkę bramkarza Jana Tomaszewskiego, który zatrzymał Anglię - Małgorzatę Tomaszewską – Słominę, uroczego sierżanta Mariana z „Ojca Mateusza” czyli aktora Artura Pontka, aktorkę teatralną i telewizyjną od 15 lat uzależnioną od sportu - Magdalenę Lamparską, oraz młodego aktora serialu „Pierwsza miłość”, odtwórcę roli Krystiana i idola nastolatek - Patryka Pniewskiego.

 

Do programu po półrocznej przerwie i zwycięstwie w show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wraca utalentowany tancerz, świetny nauczyciel tańca, wokalista i stylista z zawodu krawiec, a z zamiłowania kucharz, ulubieniec Polek – Stefano Terrazzino, który triumfował w programie w dwóch pierwszych edycjach u boku Anety Zając i Agnieszki Sienkiewicz. Jak zawsze prócz pasji i zaangażowania oraz pracy włożonej podczas wielogodzinnych treningów oraz tanecznych predyspozycji, które szczególnie docenią jurorzy, by wygrać liczyła się będzie sympatia widzów. To właśnie oni ostatecznie zdecydują komu przypadnie Kryształowa Kula i 100 tys. złotych. Zmagania gwiazd na parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” oceni jak w poprzednich edycjach 4 osobowe jury. Wspaniała aktorka, pierwsza dama polskiego kina, członkini Fundacji Kultury Polskiej, kochana przez widzów Beata Tyszkiewicz. Sędzia międzynarodowy Iwona Pavlović, zawszeniezwykle trafna i celna w swoich uwagach. Najbardziej utytułowany zawodowy tancerz latynoamerykański - Michał Malitowski, wielokrotny Mistrz Świata i Europy, ceniony wszystkich kontynentach oraz Andrzej Grabowski charyzmatyczny aktor obdarzony zarówno wielkim talentem dramatycznym, jak i komediowym, który w programie dał się już poznać jako wielbiciel tańca i pięknych kobiet. Show poprowadzi sprawdzony duet Anna Głogowska i Krzysztof Ibisz.

 

 

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” to największy i najpopularniejszy format telewizyjny BBC Worlwide Productions. Widowiskowe show, które w ciągu 10 lat od premiery zrealizowano w 27 krajach na 6 kontynentach! Został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako format telewizyjny, który odniósł największy sukces.

 

„Dancing with the Stars” może się poszczycić wieloma najważniejszymi nagrodami na rynku telewizyjnym. 11 nagród Emmy, dwie nagrody publiczności (People’s Choice Awards). Był aż 91 razy nominowany do wszystkich prestiżowych nagród telewizyjnych na świecie w najróżniejszych kategoriach: od najlepszego montażu, po scenografię, muzykę, osobowość telewizyjną czy choreografię. „Dancing with the Stars” gromadzi przed telewizorami wielomilionową widownię na całym świecie. W samym USA widownia tanecznego show sięgnęła 25 milionów widzów!

Odcinki

Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami IV - Finał

Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami IV - Finał

Finałowy odcinek czwartej serii programu
Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami IV - Finał

Uczestnicy