O programie

Dancing with the Stars. <br /> Taniec z Gwiazdami

Dancing with the Stars.
Taniec z Gwiazdami

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” – już po raz piąty wiosną w Telewizji Polsat!

 

 

Dotychczasowe cztery edycje programu w Polsacie to w sumie 43 odcinki na żywo i ponad 86 godzin emisji. Pary zatańczyły w sumie aż 15 różnych tańców i ich odmian, na treningach spędzając prawie 1200 godzin, tj. 48 dni w każdej z edycji. Taneczny parkiet nie znosi pustki, dlatego tej wiosny zapełni się ponownie jedenastoma nowymi Gwiazdami, które powalczą o sympatie widzów, Kryształową Kulę i pieniądze w piątej odsłonie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na antenie telewizji Polsat. Przez dwa i pół miesiąca będziemy mogli oceniać i doceniać progres jaki wykonają Gwiazdy w trudnej sztuce tańca towarzyskiego, podglądać ich codzienność na treningach, czytać o trudnościach, kontuzjach i… zauroczeniach. Taneczne show to marka światowego formatu wśród telewizyjnych produkcji, dlatego naszych widzów już od  4 marca, w piątkowe wieczory czeka solidna dawka tańca i doskonałej rozrywki. W tej edycji u boku Krzysztofa Ibisza pojawi się nowa prowadząca Paulina Sykut – Jeżyna.

 

Jesienią Kryształowa Kula trafiła po raz pierwszy w historii programu w Polsce w ręce wokalistki. Decyzją widzów w geście triumfu wzniosła ją Ewelina Lisowska, jak dziecko cieszył się również jej taneczny partner Tomasz Barański, dla którego było to pierwsze takie wyróżnienie w historii jego występów w programie. Tak było jesienią i tak będzie też wiosną, bo „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” to przede wszystkim emocje. Od pełnych entuzjazmu pierwszych przygotowań, bolesnych kontuzji i trudów codziennych wielogodzinnych treningów, aż po święto, jakim jest co tygodniowy odcinek na żywo. Tu może i zdarza się wszystko, niespodziewane upadki, zaskakujące opinie i oceny jury, pełne emocji pożegnania i radość z kolejnych występów. Właśnie ten emocjonalny rollercoaster docenili widzowie, których jesienią średnio prawie 3,4 mln co tydzień z przyjemnością obcowało z tańcem towarzyskim, wspierając swoich ulubieńców.

           

Wśród jedenastu Gwiazd wiosennej edycji zobaczymy: „aktorkę charakterystyczną” jak mówi o sobie, dla widzów przekomiczną sklepową Jolkę z „Rancza” – Elżbietę Romanowską, boksera wagi ciężkiej z imponującym bilansem  15 wygranych w 15 walkach na zawodowym ringu, „czarnoskórego Polaka, który z dumą reprezentuje Polskę” - Izu Ugonoha, pewną siebie i ambitną Jowitę z „Pierwszej miłości”, prywatnie jedną z najładniejszych aktorek młodego pokolenia - Joannę Opozdę, człowieka, który wie jak wyglądają statki na niebie - wokalistę zespołu De Mono – Andrzeja Krzywego, panią doktor Olę Pietrzak z Leśnej Góry z serialu „Na dobre i na złe”, czyli aktorkę Annę Karczmarczyk, która w przerwach miedzy treningami będzie pisać pracę magisterską, wokalistkę Kasię Stankiewicz,która wraz z Varius Manx, właśnie odbywa wielką trasę koncertową z okazji 25 - lecia istnienia zespołu, niezwykle nieśmiałego i skromnego Mistera Polski 2015 – zaledwie 18-letniego Rafała Jonkisza, aktora Waldemara Błaszczyka, czyli serialowego Damiana Cieślika z „Na Wspólnej”, zafascynowanego muzyką i aktorstwem potwornie zdolnego Nikodema Rozbickiego,którego jesienią w Polsacie, zobaczymy jeszcze w roli Bartka w serialu „Powiedz Tak”. Od 10 lat oglądamy jak dojrzewa na ekranach kinowych i telewizyjnych, dziś jest jedną z najpopularniejszych aktorek dziecięcych w Polsce, teraz wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami” - Julia Wróblewska. Skład uzupełni aktorka, która jak wyznała „największą gwiazdą czuje się w domu”, przez fanów „Miodowych lat” wciąż ciepło wspominaną za rolę charakternej Danuty Norek - Dorota Chotecka.  

 

Dotychczasowe cztery edycje programu w Polsacie to w sumie 43 odcinki na żywo i ponad 86 godzin emisji. Pary zatańczyły w sumie, aż 15 różnych tańców i ich odmian, na treningach spędzając ponad 1150 godzin tj. 48 dni w każdej z edycji.

Zmagania gwiazd na parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” oceni jak w poprzednich edycjach czteroosobowe jury. Wspaniała aktorka, pierwsza dama polskiego kina, członkini Fundacji Kultury Polskiej, kochana przez widzów Beata Tyszkiewicz. Sędzia międzynarodowy Iwona Pavlović, zawszeniezwykle trafna i celna w swoich uwagach.Najbardziej utytułowany zawodowy tancerz latynoamerykański wielokrotny Mistrz Świata i Europy, ceniony na wszystkich kontynentach - Michał Malitowski, oraz Andrzej Grabowski charyzmatyczny aktor obdarzony zarówno wielkim talentem dramatycznym, jak i komediowym, który w programie dał się już poznać jako wielbiciel tańca i pięknych kobiet. Program poprowadzą Paulina Sykut – Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz.

 

 

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” to największy i najpopularniejszy format telewizyjny BBC Worlwide Productions. Widowiskowe show, które w ciągu 10 lat od premiery zrealizowano w 27 krajach na 6 kontynentach! Został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako format telewizyjny, który odniósł największy sukces.

 

„Dancing with the Stars” może się poszczycić wieloma najważniejszymi nagrodami na rynku telewizyjnym. 11 nagród Emmy, dwie nagrody publiczności (People’s Choice Awards). Był aż 91 razy nominowany do wszystkich prestiżowych nagród telewizyjnych na świecie w najróżniejszych kategoriach: od najlepszego montażu, po scenografię, muzykę, osobowość telewizyjną czy choreografię. „Dancing with the Stars” gromadzi przed telewizorami wielomilionową widownię na całym świecie. W samym USA widownia tanecznego show sięgnęła 25 milionów widzów!

Odcinki

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 5 - Finał

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 5 - Finał

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 5 - Finał
Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 5 - Finał

Uczestnicy