Aktualności

Wkrótce VII edycja tanecznego show!

Wkrótce VII edycja tanecznego show!

Średnia oglądalność całego sezonu 6 edycji „Tańca z Gwiazdami” w Polsacie wyniosła blisko 3 miliony widzów. Średnio w piątkowe wieczory taneczne show przyciągał przed telewizory co piątego widza (19,6%) w grupie 4+, w której Polsat był liderem. Średnia udziałów sezonu w grupie komercyjnej to 13,6%.

W finale 6. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” zmierzyli się Robert Wabich i Hanna Żudziewicz, oraz Olga Kalicka i Rafał Maserak. Decyzją widzów Kryształową Kulę oraz 100 tysięcy złotych otrzymał aktor Robert Wabich, a partnerująca mu tancerka Hanna Żudziewicz otrzymała 50 tys. złotych. Obie pary zaprezentowały podczas finału bardzo wysoki poziom, a o zwycięstwie aktora zadecydował jedynie 1 proc. przewagi głosów.

Gdy we wrześniu rozpoczynała się rywalizacja na tanecznym parkiecie „Tańca z Gwiazdami” Robert Wabich marzył tylko by nie pożegnać się z programem w pierwszym odcinku. Podczas swoich występów zachwycał lekkością w tańcu. Jako pierwszy w tej edycji otrzymał od jurorów 40 punktów za występ. Aktor może się również pochwalić największą stratą wagi – podczas 4 miesięcy treningów schudł aż 14 kilogramów. Od początku jego znakiem firmowym stały się tańce standardowe, co również potwierdził w finałowym freestylu. "To było idealne show dla ciebie. To był cały Robert Wabich w pigułce!" – mówiła po jego występie zachwycona Iwona Pavlović. Specjalną nagrodę zwycięzcom ufundował również juror show Michał Malitowski, który zaprosił parę na zajęcia do swojej szkoły w Hong Kongu lub do nowo otwieranej w Warszawie. „Robert Wabich jest przykładem, że mężczyźni w Polsce mają talent, tylko się boją i potrzebują dodania odwagi. Mam nadzieję Robercie, że będziesz tańczył dalej” – mówił Michał Malitowski.

Niezwykle skromny i spokojny Robert Wabich nie do końca mógł uwierzyć w swoją wygraną, którą dowcipnie podsumował: „Przez dwadzieścia parę lat nie kłóciłem się z żoną tyle co z Hanką”. Aktor zdradził, że pieniądze z wygranej przeznaczy na remont i… nową wędkę.

 

To nie koniec tanecznych emocji na antenie Telewizji POLSAT. Już wiosną stacja pokaże kolejną edycję programu!

Znajdź nas na Facebooku

Odcinki

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał
Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał

Uczestnicy