Aktualności

Misheel nie zatańczy w finale!

Misheel nie zatańczy w finale!

Burzliwy i zaskakujący półfinał "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami". W ostatnim odcinku programu zmierzą się Olga Kalicka i Rafał Maserak, a także Robert Wabich wraz z  Hanną Żudziewicz. Do zmagań przystąpiły trzy pary. Poza wymienionymi o możliwość uczestnictwa w wielkim finale przystąpili również Misheel Jargalsaikhan i Jan Kliment.

Każda z par wykonała po dwa tańce. Olga Kalicka i Rafał Maserak w pierwszym z nich wykonała salsę. Para otrzymała od jury 39 punktów. Robert Wabich i Hanna Żudziewicz zatańczyli jako pierwszego foxtrota. Sędziowie ocenili ich taniec na aż 40 punktów. Misheel Jargalsaikhan i Jan Kliment zaprezentowali salsę, za którą uzyskali 35 punktów. Olga Kalicka i Rafał Maserak jako drugi taniec wykonali salsę. Brawurowo wykonana została doceniona przez sędziów czterdziestoma punktami. Robert Wabich i Hanna Żudziewicz dali popis prezentując jive. Zasłużyli na 38 punktów. Misheel Jargalsaikhan i Jan Kliment pokazali się w walcu wiedeńskim. Zdobyli 37 punktów.

Po zsumowaniu not prowadzący program ogłosili, że w dogrywce będą rywalizować Robert Wabich i Hanna Żudziewicz oraz Misheel Jargalsaikhan i Jan Kliment. W ostatnim tańcu Robert Wabich i Hanna Żudziewicz zatańczyli tango ocenione na 40 punktów. W tym samym stylu zaprezentowali się Misheel i Jan. Jednak ich występ uzyskał 37 punktów. Końcowa decyzja o tym, kto będzie rywalizował o "Kryształową kulę" należała do widzów. W głosowaniu esemesowym zadecydowali oni, że program opuszczą Misheel Jargalsaikhan i Jan Kliment. - Gratuluję finalistom - powiedziała Misheel po raz ostatni schodząc z parkietu tanecznego show.

Znajdź nas na Facebooku

Odcinki

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał
Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał

Uczestnicy