Aktualności

Kryształowa Kula dla Roberta Wabicha i Hanny Żudziewicz

Kryształowa Kula dla Roberta Wabicha i Hanny Żudziewicz

Decydując się na udział w programie Robert miał nadzieję na dobrą zabawę. Liczył też na to, że w programie nie tylko nauczy się tańczyć, ale też poprawi swoją kondycję. Na początku chciał tylko przejść do drugiego odcinka, a niespodziewanie doszedł do tanecznej perfekcji. W emocjonującym finale, po trzech wspaniałych tańcach, sięgnął po Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych. Partnerująca mu w show tancerka Hanna Żudziewicz otrzymała 50 tysięcy złotych.

To był finał dwóch godnych siebie par: Olgi Kalickiej i Rafała Maseraka oraz Roberta Wabicha i Hanny Żudziewicz. Najwyższe noty od jurorów przez całą jesienną edycję zbierali Olga i Rafał, ale pierwszą upragnioną „czterdziestkę” otrzymał Robert z Hanią! Olga tańczyła fenomenalnie, a Robert z lekkością. Obie pary zaprezentowały bardzo wysoki poziom we wszystkich trzech tańcach. Emocje trwały do samego końca.

Każda z par zatańczyła trzy tańce - ulubiony, wybrany przez rywali oraz popisowy freestyle. Szczególnie ten ostatni był prawdziwą ozdobą ostatniego odcinka show. Robert i Hania połączyli wszystkie swoje tańce i wybrali to, co było w nich najlepsze. - To było idealne show dla Ciebie. To jesteś po prostu cały Ty. Cała plejada Twoich aktorskich i tanecznych umiejętności. Jednym słowem to był Robert Wabich w pigułce. Brawo! - komplementowała występ aktora Iwona Pavlović. Do pochwał przyłączył się Michał Malitowski: - Jestem w szoku, jak oddajesz świetnie charakter tych różnych tańców. To jest niesamowite. Brawo. Świetne to było! - powiedział.

Olga i Rafał zdecydowali się postawić na połączenie tańca współczesnego z jazzem. W bardzo wzruszającym wydaniu. Opowiedzieli historię dwojga ludzi, którzy idąc przez życie mają swoje wzloty i upadki. To była prawdziwa taneczna uczta, którą docenili jurorzy. - Kontrola ruchu, płynność Twojego ciała, kontakt z partnerem, świadomość przestrzeni. To nie był zwykły wykon, to był po prostu wyczyn! Brawo! - docenił występ pary Michał Malitowski.

Jurorzy zgodnie przyznawali tego wieczoru same najwyższe oceny. Decyzja tym razem jednak należała wyłącznie do widzów, którzy za najlepszą taneczną gwiazdę jesiennej edycji show uznali aktora Roberta Wabicha i partnerującą mu tancerkę Hannę Żudziewicz. Zaskoczenie decyzją widzów było tak wielkie, że Hania oszalała ze szczęścia, a Robert... zaniemówił!

Zaskoczony werdyktem był nie tylko sam aktor, ale również juror Michał Malitowski. - Byłem przekonany, że będziecie na drugim miejscu, więc oto mała nagroda na pocieszenie - tłumaczył z uśmiechem powody wręczenia wyróżnienia. - Jesteś przykładem na to, że mężczyźni mają talent w Polsce, tylko boją się tańczyć i potrzeba im strasznie odwagi. Bardzo Ci gratuluję. Mam nadzieję, że nadal będziesz tańczył. Zapraszam Cię do swojej szkoły, do Warszawy albo Hongkongu - gratulował wygranej.

W ostatnim odcinku wystąpili w tańcu zbiorowym również wszyscy pozostali uczestnicy tej edycji show. Nie zabrakło też tanecznych niespodzianek. Po raz pierwszy, po narodzinach ich pierwszego dziecka, zobaczyliśmy na parkiecie mistrzów w tańcach latynoamerykańskim, czyli Joannę Leunis i jurora Michała Malitowskiego, którzy zatańczyli do utworu Carlosa Santany „Oyo Como Va”. Mistrzowski pokaz boogie woogie zaprezentował zespół „swingstep.pl”, a wśród nich mistrzowie Europy Grzegorz i Agnieszka Cherubińska oraz mistrzowie tanga argentyńskiego, Vanesa Villalba i Facundo Pinero. W finale wystąpili również zwycięzcy piątej edycji show, Ania Karczmarczyk i Jacek Jeschke.

Kim jest triumfator, Robert Wabich? Popularność przyniosły mu role w wielu głośnych filmach Wojciecha Smarzowskiego, takich jak: „Wesele”, „Drogówka”, „Dom zły” czy „Pod mocnym aniołem”. Fani telewizji znają go również z gościnnych występów w kilkunastu, chętnie oglądanych, polskich serialach, m.in.: „Powiedz TAK!”, „M jak miłość”, „Na dobre i na złe”, ”Daleko od noszy”, ”Brzydula”, „Pensjonat pod Różą”, „Fala zbrodni”, „Samo życie”, „13 posterunek” czy „Klan”.

Hanna Żudziewicz to mistrzyni tańców standardowych na turniejach tanecznych w Polsce i Rumunii. Wygrała trzy największe turnieje tańca na świecie w kategorii do 21 lat: Blackpool, UK, International. Na co dzień studiuje w Wyższej Szkole Trenerów Sportu. W ostatniej edycji była partnerką Izu Ugonoha, który docenił jej profesjonalizm, ale również ciepło i wdzięk osobisty.

Oglądaj "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" w IPLA.TV

Znajdź nas na Facebooku

Odcinki

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał
Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 6 - Finał

Uczestnicy